لیست اخبار صفحه :1
مهرواره «به همین برکت» برگزار می‌شود

مهرواره «به همین برکت» برگزار می‌شود

مهرواره «به همین برکت» در بخش‌های هنری، ادبی و آموزش و پژوهش به منظور ترویج استفاده‌ بهینه از نان ویژه اعضای کانون استان کرمان برگزار می‌شود.

گرامی‌داشت سوم خرداد در کانون کرمان

گرامی‌داشت سوم خرداد در کانون کرمان

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان برای اعضا ویژه‌برنامه‌هایی با این موضوع برگزار کردند. آیین تجدید میثاق با ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس امام راحل (ره) و شهدا از سوی پایگاه مقاومت بسیج شهید کمالی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان از دیگر ویژه‌برنامه‌های سوم خرداد ۱۴۰۱ بود. بنابر این خبر، اعضای پایگاه بسیج شهید کمالی از مزار شهیدان گمنام بازدید کردند. این در حالی است که، یکی از این شهیدان در سال ۱۳۹۱ شناسایی و نامدار شده است. شهید حمید ادیبی در کنار همرزم گمنامش مهمان دانشگاه علوم پزشکی شهر کرمان هستند. همچنین محسن روحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از محمد کدخدایی یکی از کارکنان اداره‌کل کانون کرمان، ایثارگر سال‌های دفاع مقدس و بسیجی حال حاضر تقدیر کرد.

افطاری با قرص کامل ماه رمضان

افطاری با قرص کامل ماه رمضان

اعضای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان با همت انجمن نجوم «بچه‌های سر به هوا» به تماشای قرص کامل ماه رمضان نشستند.


شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت