لیست اخبار صفحه :1
گرامی‌داشت سوم خرداد در کانون کرمان

گرامی‌داشت سوم خرداد در کانون کرمان

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، به مناسبت سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان برای اعضا ویژه‌برنامه‌هایی با این موضوع برگزار کردند. آیین تجدید میثاق با ارزش‌ها و آرمان‌های مقدس امام راحل (ره) و شهدا از سوی پایگاه مقاومت بسیج شهید کمالی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان از دیگر ویژه‌برنامه‌های سوم خرداد ۱۴۰۱ بود. بنابر این خبر، اعضای پایگاه بسیج شهید کمالی از مزار شهیدان گمنام بازدید کردند. این در حالی است که، یکی از این شهیدان در سال ۱۳۹۱ شناسایی و نامدار شده است. شهید حمید ادیبی در کنار همرزم گمنامش مهمان دانشگاه علوم پزشکی شهر کرمان هستند. همچنین محسن روحی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان از محمد کدخدایی یکی از کارکنان اداره‌کل کانون کرمان، ایثارگر سال‌های دفاع مقدس و بسیجی حال حاضر تقدیر کرد.

ضیافت افطاری در مراکز کانون کرمان

ضیافت افطاری در مراکز کانون کرمان

به گزارش روابط‌عمومی اداره‌کل کانون استان کرمان، مراکز فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان همزمان با ماه مبارک رمضان جشن‌های روزه‌اولی‌ها را برگزار کردند. همچنین ضیافت افطاری بعد از اقامه نماز جماعت از دیگر ویژه‌برنامه‌های کانون در سراسر استان بود. این در حالی است که، انجمن نجوم « بچه‌های سر به هوا» هم با حضور در مراکز فرهنگی‌هنری شهر کرمان، پاریز، انار و سرچشمه ماه کامل رمضان را سر سفره افطاری بچه‌ها مهمان کردند و آن‌ها را با شگفتی‌های آسمان، آشنا کردند. بازدید از بزرگترین چتر آسمان‌نمای سیار استان، رصد ماه کامل و خورشید، برگزاری نشست تخصصی نجوم با عنوان «دوست مهربان زمین» و معرفی انجمن نجوم از دیگر ویژه‌برنامه‌های این ضیافت خاطره‌انگیز بود. این دورهمی در ماه مهمانی خداوند فرصتی برای برگزاری جشن تقدیر از برخی مربیان باسابقه و بازنشسته کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان هم بوده است.

اختتامیه استانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی استان کرمان

اختتامیه استانی بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی استان کرمان

بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در مرحله استانی در کرمان با برگزاری مراسم اختتامیه مجازی از باغ‌عمارت فتح‌آباد و پخش زنده از صفحه اینستاگرام و کانال آپارات کانون کرمان و اعلام برگزیدگان به کار خود پایان داد. همچنین قصه‌های برگزیده و راه‌یافته به مرحله منطقه‌ای هم در فضای باغ‌ فتح‌آباد تصویربرداری و به دبیرخانه بیست‌وسومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی ارسال شد.

برگزیدگان مسابقه کاریکلماتور

برگزیدگان مسابقه کاریکلماتور

مسابقه ادبی کاریکلماتور همزمان با هفته کتاب و کتاب‌خوانی از سوی اداره‌کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمان ویژه اعضا و مربیان استان اعلام شد و علاقه‌مندان شرکت در این فراخوان جملات کوتاه، پرمحتوا و همراه با شوخ‌طبعی خود را با موضوع «کتاب» به صورت عکس‌نوشت تولید و برای آفرینش‌های ادبی کانون کرمان ارسال ‌کردند. در این خبر آثار برگزیده این مسابقه را مشاهده می‌کنید.


شخصی سازی

انتخاب حالت کور رنگی

انتخاب رنگ

اندازه فونت